Naša káva je čerstvo mletá

Káva značky Pauzza Coffee

Káva Pauzza Coffee je zmesou kávových zŕn z Brazílie, Kuby, Etiópie a Indie, pražených na Slovensku. Zmes z najlepších káv Arabica a Robusta, so sladkou chuťou a bohatou arómou. Káva s nádychom jemnej kyslosti, opraženého chleba, ovocnými a korenistými tónmi, s intenzívnou kakaovou arómou, ktorá pripomína tmavú čokoládu.

Aby si naša káva zachovávala svoju čerstvosť a arómu, balíme ju do uzatvárateľných vreciek, ktoré sa jednoducho otvárajú a môžete ich opakovane uzavrieť. Zároveň je na baleniach ventil, ktorý zabezpečuje prúdenie vzduchu na zachovanie čerstvosti kávy.

Nakupovať

Pauzza Coffee

PAUZZA BLACK

Kávová zmes vybraných kávových zŕn z Brazílie a Indie. Arabica - Brazília - káva s nádychom jemnej kyslosti, opraženého chleba s ovocnými a korenistými tónmi a s intenzívnou kakaovou arómou, ktorá pripomína tmavú čokoládu. Robusta - India - Chuťový profil je zemitý, korenistý a čokoládový, bez štipky kyslosti. Má mohutné telo a zanecháva dlhú dochuť.

ZLOŽENIE: 40% ROBUSTA / 60% ARABICA

Krajina pôvodu: Brazília, India

Kúpiť

PAUZZA BLACK

PAUZZA NATUR

100% Arabica z Kuby - v Európe je dosť vzácna. Arabica - Kuba - káva sladkej chuti s minimálnou kyslosťou, ktorá k arabike patrí v sebe ukrýva korenisté tóny a plné zamatové telo.

ZLOŽENIE: 100% ARABICA

Krajina pôvodu: Kuba

Kúpiť

PAUZZA NATUR

PAUZZA RED

Kávová zmes z monzúnovej oblasti Etiópia a India. Etiópia sa považuje za miesto kde sa zrodila káva. Arabica - Etiópia - Káva plná zemitých tónov s divokou exotickou a ovocnou arómou, ale minimálnou kyslosťou. Robusta - India - Chuťový profil je zemitý, korenistý a čokoládový, bez štipky kyslosti. Má mohutné telo a zanecháva dlhú dochuť.

ZLOŽENIE: 50% ROBUSTA / 50% ARABICA

Krajina pôvodu: Etiópia, India

Kúpiť

PAUZZA RED